Otwieramy zapisy do pierwszego w tym roku biegu z cyklu SKYWAYRUN.

Serdecznie zapraszamy wszystkich amatorów lotnych biegów 16 kwietnia 2016 roku do portu lotniczego Rzeszów - Jasionka. Pobiegniemy na dystansie 5km.

ZAPISY

Do formularza zapisów dostaniecie się klikając guzik ZAPISY na górze strony, lub klikając w poniższy link, który przeniesie Was do portalu zapisowego naszego partnera.

Aby zapisać się na bieg, każdy Uczestnik musi dokonać rejestracji konta, podczas której podaje swoje dane wraz z adresem e-mail. Konto należy aktywować klikając w otrzymany na adres e-mail link aktywacyjny. Kliknięcie w link potwierdzi rejestrację i da Uczestnikowi możliwość zalogowania się do portalu.
Po zalogowaniu będziecie mogli zapisać się na bieg, wypełniając wymagane pola w formularzu zgłoszeniowym. Pamiętajcie o podaniu poprawnej daty urodzenia, bardzo ważny jest również numer i seria dokumentu tożsamości - na podstawie tych danych będziecie mogli wejść do zastrzeżonej strefy lotniska. W każdej chwili możecie poprawić swoje dane, poprzez zalogowanie się na swoje konto.
UWAGA! Na jeden adres e-mail można zapisać na bieg tylko jedną osobę.
Dla Waszej wygody oprócz standardowego przelewu za pakiet startowy macie także możliwość dokonania płatności online (za pośrednictwem serwisu Dotpay).


Wszelkie pytania odnośnie zapisów kierujcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub łapcie nas na Facebook'u.

PAKIETY

Przygotowaliśmy dla Was 965 pakietów startowych, w tym 120 pakietów PREMIUM.
Więcej o zawartości pakietów znajdziecie pod poniższym linkami::
Pakiet STANDARD
Pakiet PREMIUM

Koszulki, które otrzymacie w pakiecie są w uniwersalnych rozmiarach, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Rozmiary koszulek:Dodatkowe informacje

Opłaty
Numer konta
Regulamin biegu

Pamiętajcie o upewnieniu się, że w formularzu zapisowym podaliście poprawne informacje! Na podstawie tych danych przygotujemy listę osób uprawnionych do wejścia do strefy krytycznej lotniska. Wszyscy uczestnicy będą sprawdzani pod tym kątem przez Służbę Ochrony Lotniska podczas odprawy przedbiegowej. Podane przez Was dane muszą się zgadzać podczas weryfikacji, w przeciwnym razie nie będziecie mogli wziąć udziału w biegu!

Szczegóły dotyczące godzin odpraw będziemy podawać najdalej 2 tygodnie przed biegiem.

Polub nas na FB!
Biegniesz? Dołącz do wydarzenia!


SZYBKICH LOTÓW I DO ZOBACZENIA!