Odliczanie do startu już prawie zakończone. Pozostało Wam już jedynie kilka dni na przygotowania. Ze względu na specyfikę miejsca, w jakim będziemy biegać, organizacja zawodów przebiega trochę inaczej niż w przypadku większości biegów ulicznych.
Poniżej zamieszczamy pakiet niezbędnych informacji dla uczestników biegu. Lektura konieczna zarówno dla debiutantów biegów na lotniskach jak i dla weteranów.

Odbiór pakietów startowych

Pakiety startowe można odebrać w Biurze Zawodów w Porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionka
w sobotę 16 kwietnia od godziny 18:30.

Pakiet startowy można odebrać tylko osobiście, na podstawie dokumentu tożsamości zgłoszonego podczas zapisów.
Nie czekajcie z odebraniem pakietu na ostatnią chwilę, zróbcie to jak najwcześniej! Pomoże to uniknąć oczekiwania w długich kolejkach, których nikt nie lubi.

WAŻNE!
Najpierw przechodzicie weryfikację (potwierdzenie danych z dokumentów tożsamości, których numery podaliście podczas zgłoszenia się do biegu) i odbieracie na jej podstawie pakiet startowy – nie mylcie jednak WERYFIKACJI z ODPRAWĄ PRZEDBIEGOWĄ, która następuje już przed samym wejściem do strefy zastrzeżonej.

W terminalu przewidzieliśmy dla Was liczne atrakcje, dostępna będzie też bogata strefa gastronomiczna lotniska. Będziecie mieli okazję spędzić czas z innymi biegaczami i poczuć unikatowy klimat imprezy.
Zapraszamy też do naszego sklepu z gadżetami i odzieżą… można powiedzieć, że jest to kolekcja limitowana, bez masowych ilości, ale… na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Naprawdę warto przyjechać jak najwcześniej.

Odprawa przedbiegowa

Przed wejściem na płytę lotniska każdy uczestnik biegu musi przejść odprawę.
Chcąc uniknąć "korków” podzieliliśmy Was na 3 grupy, zgodnie z kolejnością numerów startowych. Swój numer możecie sprawdzić TUTAJ
Zapoznajcie się z nią już dzisiaj i przyjedzcie na lotnisko na tyle wcześnie, by odebrać pakiet startowy i zdążyć na swoją odprawę!

 

Parking

Dla uczestników biegu oraz osób towarzyszących zostanie udostępniony parking przed lotniskiem. Prosimy nie zostawiać samochodów na parkingu przed terminalem, a parkować tylko w wyznaczonej dla SKYWAYRUN strefie.
Służby porządkowe będą kierowały całą strefą parkingu, aby wszystko było w jak najlepszym porządku. Parking będzie też dodatkowo oznaczony, żebyście wiedzieli dokąd jechać.

 

Przedmioty dozwolone

Przypominamy, że na lotnisku nie wszystkie przedmioty wolno wnosić do strefy zastrzeżonej. Dokładną listę znajdziecie klikając TUTAJ.
Odpadają wszystkie ostre przedmioty, ale nie ma problemu z elektroniką do mierzenia czasu, z telefonami komórkowymi włącznie. Dopuszczalne są też niewielkie butelki wody i napojów, tylko nie wyrzucajcie ich nigdzie na pasie, a w terminalu.


Pakiety PREMIUM

Po odbiór spersonalizowanych ramek z pakietu PREMIUM zapraszamy po biegu do Biura Zawodów – tam gdzie wcześniej odbieraliście pakiety startowe. Aby ją odebrać będziecie musieli okazać swój numer startowy oraz podpisać potwierdzenie odbioru.
Otrzymacie również od nas czystą kopertę do zaadresowania - koperty oddajcie obsłudze, abyśmy mogli wysłać Wam tabliczki z osiągniętym czasem.

Najważniejsze linki:

Numery startowe
Godziny odpraw
Biuro Zawodów

 

Do zobaczenia w Rzeszowie!