Mamy dla Was kilka ważnych informacji przed otwarciem zapisów na SKYWAYRUN Gdańsk Airport

Na naszej stronie znajdziecie guzik przenoszący do platformy zapisowej. Aby zapisać się na bieg będziecie musieli utworzyć swoje konto na platformie zapisowej. Możecie też przenieść się tam, klikając TUTAJ.

Do utworzenia konta potrzebny jest adres e-mail.
Na jeden adres można zapisać tylko jedną osobę.
Po utworzeniu konta otrzymacie na podany podczas rejestracji adres e-mailowy link, którym należy aktywować konto
Konto możecie utworzyć już dziś, przechodząc z naszej strony www do platformy zapisowej - a tam klikając "Logowanie" na górnym pasku, po prawej stronie, a następnie guzik ZAŁÓŻ KONTO. Możecie też przejść bezpośrednio do formularza rejestracyjnego, klikając TUTAJ.
Pamiętajcie, żeby sprawdzić, czy wiadomość z linkiem aktywacyjnym nie trafiła przypadkiem do folderu SPAM.

Ze swojego aktywnego konta będziecie mogli zalogować się do systemu i po uruchomieniu zapisów na SKYWAYRUN Gdańsk Airport, zapisać się na bieg.

Przy wypełnianiu formularza prosimy o podanie numeru dokumentu tożsamości, którym będziecie posługiwać się na lotnisku podczas odprawy (dowód osobisty lub paszport) - jest to niezbędne ze względu na kontrolę podczas odprawy bezpieczeństwa do strefy zastrzeżonej lotniska.
WAŻNE - poprawność tych danych będzie sprawdzana w dniu biegu, zatem bądźcie skrupulatni przy ich wpisywaniu, aby nie wdarł Wam się tam żaden błąd.

W formularzu podczas zapisów będzie również do wybrania rozmiar koszulki.
Rozmiarówka dostępna jest w regulaminie.

Po zapisaniu się na bieg będziecie mieli możliwość wyboru płatności: przelew tradycyjny lub szybka płatność DOTPAY. Na dokonanie opłaty macie 3 dni robocze. Pierwsza weryfikacja opłat i ewentualne usuwanie z listy osób, które nie opłaciły startu, nastąpi w piątek.

Aby wziąć udział w biegu należy mieć ukończone rocznikowo 16 lat.
Osoby niepełnoletnie muszą mieć podczas odbioru pakietu pisemną zgodę opiekuna/rodzica (oświadczenie do pobrania).

Wszystkie te, oraz inne ważne dla Was informacje znajdziecie oczywiście w regulaminie imprezy.

BĘDZIE ODLOT!