Odliczanie do trzeciego biegu SKYWAYRUN po pasie startowym PORTU LOTNICZEGO RZESZÓW-JASIONKA zbliża się ku końcowi. Poniżej zamieszczamy pakiet niezbędnych informacji dla uczestników biegu.

Ze względu na specyfikę miejsca w jakim będziemy biegać, organizacja zawodów przebiega trochę inaczej niż w przypadku biegów ulicznych. Lektura konieczna zarówno dla debiutantów biegów na lotniskach jak i dla weteranów.

Odbiór pakietów startowych

Pakiety startowe można odebrać w Biurze Zawodów w Porcie Lotniczym Rzeszów – Jasionka w sobotę 20 maja od godziny 18:30.

Pakiet startowy można odebrać tylko osobiście, na podstawie dokumentu tożsamości zgłoszonego podczas zapisów – NIE ZAPOMNIJCIE ZABRAĆ ZE SOBĄ DOKUMENTÓW, bez nich nie odbierzecie pakietów startowych i nie wejdziecie na płytę lotniska.
Nie czekajcie z odebraniem pakietu na ostatnią chwilę, zróbcie to jak najwcześniej! Pomoże to uniknąć oczekiwania w długich kolejkach, których nikt nie lubi.

WAŻNE!
Najpierw przechodzicie WERYFIKACJĘ – czyli potwierdzenie Waszych danych z dokumentów tożsamości, których numery podaliście podczas zgłoszenia się do biegu.

Po weryfikacji odbieracie PAKIET STARTOWY.
Każdy check-in do odbioru pakietów będzie opisany:
NUMERY 001-350, NUMERY 351- 700, 701 – 1000.
Upewnijcie się, że ustawiliście się po swój pakiet w kolejce do odpowiedniego check-in’u.

Nie mylcie WERYFIKACJI i ODBIORU PAKIETÓW z ODPRAWĄ PRZEDBIEGOWĄ, która następuje już przed samym wejściem do strefy zastrzeżonej lotniska i podczas której Służba Ochrony Lotniska będzie kontrolowała Waszą tożsamość na podstawie dokumentów, które zgłosiliście nam podczas zapisów na bieg. Tu procedura będzie taka sama, jak podczas odprawy na lot do innego miasta/kraju, tyle, że nie będziecie mieli ze sobą bagażu.

W terminalu przewidzieliśmy dla Was i Waszych kibiców atrakcje w oczekiwaniu na ODLOT. Dostępna też będzie bogata strefa gastronomiczna lotniska.

Odprawa przedbiegowa

Przed wejściem na płytę lotniska każdy uczestnik biegu musi przejść odprawę, tak jak przed lotem. Chcąc uniknąć "korków” podzieliliśmy Was na 3 grupy, zgodnie z kolejnością numerów startowych. Swój numer możecie sprawdzić TUTAJ.
Zapoznajcie się z nimi już dzisiaj i przyjedźcie na lotnisko na tyle wcześnie, by odebrać pakiet startowy i zdążyć na swoją odprawę!

Parking

Uczestnicy biegu oraz osoby towarzyszące będą mogły korzystać z parkingu przed terminalem. Parking będzie oznaczony, żebyście wiedzieli dokąd jechać, dodatkowo
na odpowiednie strefy parkowania będą kierowały służby porządkowe, aby wszystko było w jak najlepszym porządku.

Przedmioty dozwolone

Przypominamy, że na lotnisku nie wszystkie przedmioty wolno wnosić do strefy zastrzeżonej. Dokładną listę znajdziecie klikając TUTAJ.
Nie będzie możliwości wnoszenia swoich napojów, wodę otrzymacie na mecie biegu. Odpadają wszystkie ostre przedmioty, ale nie będzie problemu z elektroniką do pomiaru czasu, z telefonami komórkowymi włącznie.

Najważniejsze linki:

Numery startowe
Godziny odpraw
Biuro Zawodów

 
Będzie ODLOT!
Do zobaczenia!