Drodzy uczestnicy biegów SWR, w związku z sytuacją epidemiczną jaka nastąpiła jesteśmy zmuszeni przełożyć terminy biegów w Portach Lotniczych w Gdańsku i w Rzeszowie, organizacja wydarzeń w takich miejscach jak Porty Lotnicze jest ogromnym logistycznym procesem, nad którym pracowaliśmy od wielu miesięcy.

Wspólnie z Portami Lotniczymi podjęliśmy decyzje o przeniesieniu obu biegów na rok 2021.
Uważamy, że w aktualnej sytuacji jest to jedyna i najlepsza decyzja. Przenoszenie terminów biegów na jesień nie gwarantuje, że będą one mogły się odbyć, ponieważ zapowiedzi są takie, że organizacja imprez masowych (w tym biegów) nie będzie możliwa do „odmrożenia” jeszcze przez długi czas.  

 

Nowe terminy biegów, to:

- Skywayrun Rzeszów Airport -  5/6.06.2021r.

- Skywayrun Gdańsk Airport – 19/20.06.2021r.

 

Wszystkie opłaty startowe zostaną przeniesione na nowe terminy. Zdajemy sobie sprawę, że niektórym z Was może nie odpowiadać nowy termin biegu dlatego proponujemy następujące rozwiązania:

- Bezpłatne przepisanie pakietu na innego uczestnika  - stworzymy specjalne miejsce na naszym fb, gdzie osoby chętne będą mogły kontaktować się w sprawie przepisania pakietu startowego na innego uczestnika.

- Przeniesienie pakietu na wirtualne wydarzenie  - ponieważ pakiety dla Was są już przygotowane. Zdajemy sobie sprawę, że to nie jest to samo co bieg w rzeczywistości, ale specjalnie i tylko dla zapisanych uczestników na biegi w Rzeszowie i Gdańsku zorganizujemy wirtualne wydarzenia biegowe, które odbędą się w pokrywających się terminach jak zaplanowane były rzeczywiste biegi. Podczas takiego wydarzenia będziecie mogli przebiec zaplanowany dystans w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu.

Zawartość pakietu wraz z koszulką i  medalem otrzymacie pocztą.

O starcie zapisów na wirtualne biegi i szczegółach poinformujemy Was wkrótce.

- Udział w biegu w nowym terminie - tutaj prośba do Was, abyście jednak pozostali z nami i abyśmy spotkali się na starcie tworząc kolejny raz niesamowitą atmosferę podczas naszych odlotowych wydarzeń.

Nie będzie możliwy zwrot opłat startowych, nie tylko ze względu na zapisy w regulaminach, ale przede wszystkim dlatego, że pakiety startowe dla każdego z Was zostały już zakupione.

W najbliższych dniach poinformujemy Was o technicznej stronie przepisania pakietu na innego uczestnika oraz o przeniesieniu pakietu na wirtualne wydarzenie.

Wszystkim Wam życzymy zdrowia i wytrwałości w tym trudnym czasie.

Do zobaczenia na odlotowych trasach biegowych!

 

Ekipa SWR.