Drodzy uczestnicy Skywayrun Rzeszów Airport, jak wiecie musieliśmy zmienić datę biegu w Rzeszowie.
Nowy termin biegu to 5/6.06.2021.

Jeśli będziecie z nami w przyszłym roku nic nie musicie robić, Wasz pakiet zostaje automatycznie przepisany i jesteście na liście uczestników.
Jeśli chcecie przepisać swój pakiet na Wirtualne Wydarzenie, to będziecie musieli zapisać się do specjalnie stworzonego biegu tylko dla Was.
Zapisy do WIRTUALNY SKYWAYRUN RZESZÓW AIRPORT będą otwarte w dniach: 23.05-29.05.2020r.

LINK DO ZAPISÓW:
https://bit.ly/2TeoDvf

Czas na biegową aktywność w WIRTUALNYM SKYWAYRUN RZESZÓW AIRPORT jest zbliżony do daty zaplanowanego pierwotnie terminu biegu:

6.06-10.06.2020 
Po tym terminach w ciągu 14 dni roboczych otrzymacie od nas pocztą pakiet -koszulkę wraz z medalem. Wszystkie szczegóły są zapisane w regulaminie, który jest dostępny na stronie zapisowej.
https://bit.ly/2ZqmOj1

Wzięcie udziału w WIRTUALNYM SKYWAYRUN RZESZÓW AIRPORT oznacza, że rezygnujecie z biegu po pasie startowym lotniska w nowym terminie i zwalniacie miejsce na liście uczestników, która będzie zaktualizowana w ciągu 14 dni od zakończenia wirtualnych wydarzeń.


WAŻNE:

Zapisy będą widoczne tylko dla zalogowanych uczestników wcześniej zapisanych na bieg Skywayrun Rzeszów Airport, którego termin został zmieniony.
Zapisu do biegu wirtualnego można dokonać tylko z tego samego konta uczestnika, z którego wcześniej był dokonany zapis na bieg Skywayrun Rzeszów Airport, którego termin został zmieniony.
W formularzu zapisowym należy użyć tych samych danych (imię, nazwisko, data urodzenia), które były użyte podczas zapisów do biegu Skywayrun Rzeszów Airport, którego termin został zmieniony.
W sytuacji kiedy z tego samego konta dane nie będą się zgadzać osoba ta nie zostanie przepisana na wirtualne wydarzenie, a jej pakiet pozostanie do wykorzystania dla niej w biegu Skywayrun Rzeszów Airport w nowym terminie 5/6.06.2021.