Drodzy uczestnicy Skywayrun Gdańsk Airport, jak wiecie musieliśmy zmienić datę biegu w Gdańsku.
Nowy termin biegu to 19/20.06.2021.

Jeśli będziecie z nami w przyszłym roku nic nie musicie robić, Wasz pakiet zostaje automatycznie przepisany i jesteście na liście uczestników.
Jeśli chcecie przepisać swój pakiet na Wirtualne Wydarzenie, to będziecie musieli zapisać się do specjalnie stworzonego biegu tylko dla Was.
Zapisy do WIRTUALNY SKYWAYRUN GDAŃSK AIRPORT będą otwarte w dniach: 6-12.06.2020r.

LINK DO ZAPISÓW:
https://bit.ly/2XMqgC0

Czas na biegową aktywność w WIRTUALNYM SKYWAYRUN GDAŃSK AIRPORT jest zbliżony do daty zaplanowanego pierwotnie terminu biegu:

20-25.06.2020
Po tym terminie w ciągu 14 dni roboczych otrzymacie od nas pocztą pakiet -koszulkę wraz z medalem i workiem. Wszystkie szczegóły są zapisane w regulaminie, który jest dostępny na stronie zapisowej.
https://bit.ly/2AmwBfi

Wzięcie udziału w WIRTUALNYM SKYWAYRUN GDAŃSK AIRPORT oznacza, że rezygnujecie z biegu po pasie startowym lotniska w nowym terminie i zwalniacie miejsce na liście uczestników, która będzie zaktualizowana w ciągu 14 dni od zakończenia wirtualnych wydarzeń.


WAŻNE:

Zapisy będą widoczne tylko dla zalogowanych uczestników wcześniej zapisanych na bieg Skywayrun Gdańsk Airport, którego termin został zmieniony.
Zapisu do biegu wirtualnego można dokonać tylko z tego samego konta uczestnika, z którego wcześniej był dokonany zapis na bieg Skywayrun Gdańsk Airport, którego termin został zmieniony.
W formularzu zapisowym należy użyć tych samych danych (imię, nazwisko, data urodzenia), które były użyte podczas zapisów do biegu Skywayrun Gdańsk Airport, którego termin został zmieniony.
W sytuacji kiedy z tego samego konta dane nie będą się zgadzać osoba ta nie zostanie przepisana na wirtualne wydarzenie, a jej pakiet pozostanie do wykorzystania dla niej w biegu Skywayrun Gdańsk Airport w nowym terminie 19/20.06.2021.