Drodzy uczestnicy zapisani na bieg Skywayrun Rzeszów Airport,

W związku z przedłużającą się sytuacją epidemiczną organizacja wydarzeń w takim miejscu jak Port Lotniczy niestety nie będzie możliwa w zaplanowanym przez nas terminie 5/6.06.2021r.

W tej sytuacji wspólnie z Portem Lotniczym Rzeszów - Jasionka podjęliśmy decyzję o zamianie formuły wydarzenia na bieg wirtualny.

Osoby, które nie przepiszą się na WYDARZENIE WIRTUALNE, otrzymają voucher ważny od 6.06.2021r. przez 24 miesiące, uprawniający do udziału w dowolnym biegu Skywayrun na terenie Polski, który będzie możliwy do zrealizowania po zniesieniu obostrzeń.

W terminie od 5 maja do 5 czerwca będziecie mieli możliwość przepisania się na bieg wirtualny na dystansie 5 km, który do zaliczenia będzie w dniach od 6 czerwca do 13 czerwca 2021r. w wybranym, dogodnym dla Was miejscu.

Za udział w biegu wirtualnym otrzymacie pocztą medal wraz z koszulką w wybranym wcześniej rozmiarze oraz pamiątkowy numer startowy.

WAŻNE:

Zapisy będą widoczne tylko dla zalogowanych uczestników wcześniej zapisanych na bieg Skywayrun Rzeszów Airport, który miał odbyć się w terminie 5/6.06.2021r.

Zapisu do biegu wirtualnego można dokonać tylko z tego samego konta uczestnika, z którego wcześniej był dokonany zapis na bieg Skywayrun Rzeszów Airport (5/6.06.2021r.).

W formularzu zapisowym należy użyć tych samych danych (imię, nazwisko, data urodzenia), które były użyte podczas zapisów do biegu Skywayrun Rzeszów Airport (5/6.06.2021r.).

W sytuacji kiedy z tego samego konta dane nie będą się zgadzać osoba ta nie zostanie przepisana na wirtualne wydarzenie, a jej pakiet pozostanie do wykorzystania w formie vouchera na bieg Skywayrun, który będzie możliwy do zrealizowania po zniesieniu obostrzeń.

Zapisy na WYDARZENIE WIRTAULNE Skywayrun Rzeszów Airport znajdziecie w poniższym linku: https://bit.ly/3sUW8C2

Vouchery zostaną przydzielone automatycznie wszystkim osobom, które nie przepisały się na bieg wirtualny. VOUCHEREM jest Twoje ID Biegu (unikalny numer).

Sprawdź swój numer Vouchera.

Jak to zrobić dowiesz się z instrukcji - https://bit.ly/3sPugiE

Aby wykorzystać Voucher trzeba będzie wpisać jego numer w odpowiednim polu formularza podczas zapisów na dowolny bieg Skywayrun organizowany na ternie Polski.

Voucher może być wykorzystany tylko z konta osoby, która go otrzymała i tylko ta osoba może wziąć udział w biegu na podstawie Vouchera.