Drodzy uczestnicy zapisani na bieg Skywayrun Gdańsk Airport,

W związku z sytuacją epidemiczną i wprowadzonymi obostrzeniami, organizacja wydarzeń dla tak dużej liczby uczestników i w miejscu takim jak port lotniczy, niestety nie będzie możliwa w zaplanowanym przez nas terminie.

Dlatego wspólnie z Portem Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy biorąc pod uwagę panującą sytuację postanowiliśmy zmienić termin biegu Skywayrun Gdańsk Airport na 18/19.06.2022r.

Wszyscy zapisani uczestnicy automatycznie znajdą się na liście startowej biegu w nowym terminie. Jeżeli ktoś z jakichś powodów nie będzie mógł lub nie zechce wziąć udziału w biegu w nowym terminie będzie mógł otrzymać zwrot opłaty.

Zwrot opłaty dla uczestników którzy nie mogą lub z jakichś powodów nie chcą  brać udziału w biegu w nowym terminie będzie możliwy w dniach 19.05.2021 – 20.06.2021.

Po tym terminie zwrot opłaty nie będzie możliwy.

Osoba występująca o zwrot opłaty automatycznie zwalnia miejsce na liście uczestników biegu w nowym terminie.

Osoba, która otrzyma zwrot opłaty będzie mogła ponownie zapisać się na bieg pod warunkiem dostępności wolnych miejsc i ponownego wniesienia opłaty za bilet wstępu.

Aby otrzymać zwrot opłaty należy zapisać się na ZWROT poprzez system na platformie zapisowej Monster Event, tam gdzie każdy uczestnik zapisywał się do biegu.

Zapisy na zwrot będą widoczne tylko dla zalogowanych uczestników wcześniej zapisanych na bieg Skywayrun Gdańsk Airport, który miał odbyć się w terminie 19/20.06.2021r.

Zapisu na zwrot można dokonać tylko z tego samego konta uczestnika, z którego wcześniej był dokonany zapis na bieg Skywayrun Gdańsk Airport (19/20.06.2021r.).

W formularzu zapisowym należy użyć tych samych danych (imię, nazwisko, data urodzenia), które były użyte podczas zapisów do biegu Skywayrun Gdańsk Airport (19/20.06.2021r.).
Dodatkowo w formularzu będzie pole, gdzie należy wpisać numer konta bankowego, na które ma być dokonany zwrot opłaty. W przypadku podania błędnego numeru konta organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowy zwrot opłaty.

W sytuacji kiedy z tego samego konta zapisowego dane nie będą się zgadzać osoba ta nie otrzyma zwrotu i automatycznie znajdzie się na licie uczestników na bieg w nowym terminie.

Zapisy na zwrot opłaty znajdziecie w poniższym linku:

https://bit.ly/3ykuthv

Zwroty opłaty będą wykonywane od dnia 30.06.2021 w kolejności zgłoszeń. Termin zwrotu opłaty uzależniony jest od liczby zapisanych uczestników na zwrot.

Opłata może być zwrócona tylko i wyłącznie w powyższy sposób, wiadomości mailowe dotyczące zwrotu nie będą brane pod uwagę.