To już czwarta wojskowa edycja biegu po lotnisku. Podobnie jak przed rokiem biegniemy na dystansie 5KM.

W tym roku planujemy kilka istotnych zmian. Przede wszystkim zmienia się zdecydowanie pora roku - biegniemy 16 czerwca! Będzie więc troszkę cieplej niż ostatnio. I dużo ciemniej, bo start przewidzieliśmy na godzinę 21:30, krótko po zachodzie słońca.

Kolejna nowość to skład pakietu startowego. Zamiast kolejnej koszulki technicznej, od której zarówno Wasze i jak nasze szafy już się nie domykają, postanowiliśmy zaproponować Wam coś innego, a mianowicie bardzo praktyczne kominy/chusty na głowę z naszym autorskim nadrukiem inspirowanym biegiem i niezwykłym miejscem, jakim jest 23. BLT. Pod spodem znajdziecie rysunek poglądowy z wyglądem nadruku oraz kilkoma propozycjami noszenia - choć tych jest dużo więcej. Liczymy, że ta nowość przypadnie Wam do gustu - koniecznie dajcie nam znać w mediach społecznościowych!

To oczywiście nie koniec. O kolejnych nowościach będziemy Was stopniowo informować na naszym Fanpage'u jak i na Wydarzeniu.Zapisy zostaną otwarte 16 marca 2018 roku o godzinie 12:00. Liczba miejsc ograniczona!
Aby przejść do portalu zapisowego należy kliknąć TUTAJ

Wszystkie najważniejsze informacje o biegu znajdują się w REGULAMINIE
Zapraszamy do śledzenia nas na Facebook'u.