Właśnie otworzyliśmy zapisy na kolejną edycję militarną cyklu biegów SKYWAYRUN. Po raz trzeci zapraszamy Was do 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim!
SKYWAYRUN MILITARY 3 odbędzie się 21 października 2017 roku. Podobnie jak przed rokiem, zawody przeprowadzimy na dwóch dystansach - 5km oraz 10km. Ilość pakietów startowych jest ograniczona, więc nie czekajcie z zapisami na ostatnią chwilę!

ZAPISY

Do formularza zapisów dostaniecie się klikając guzik ZAPISY na górze strony, lub klikając TUTAJ. Zostaniecie przeniesieni na stronę portalu zapisowego.

Aby zapisać się na bieg, każdy Uczestnik musi dokonać rejestracji konta, podczas której podaje swoje dane wraz z adresem e-mail. Konto należy aktywować klikając, w otrzymany na adres e-mail, link aktywacyjny. Kliknięcie w link potwierdzi rejestrację i da Uczestnikowi możliwość zalogowania się do portalu.
Po zalogowaniu będziecie mogli zapisać się na bieg, wypełniając wymagane pola w formularzu zgłoszeniowym. Pamiętajcie o podaniu poprawnej daty urodzenia, bardzo ważny jest również numer i seria dokumentu tożsamości - na podstawie tych danych będziecie mogli wejść na teren lotniska.
W każdej chwili możecie poprawić swoje dane, poprzez zalogowanie się na swoje konto.

UWAGA! Na jeden adres e-mail można zapisać na bieg tylko jedną osobę.
Dla Waszej wygody oprócz standardowego przelewu za pakiet startowy macie także możliwość dokonania płatności online (za pośrednictwem serwisu Dotpay).

OSOBY TOWARZYSZĄCE I KIBICE

Gorąco zachęcamy do przybywania do bazy wraz z osobami towarzyszącymi oraz kibicami. Ze względu na niezwykłą charakterystykę miejsca imprezy, musimy oczywiście przestrzegać ścisłych reguł panujących w czynnej jednostce wojskowej.
Aby móc wejść na teren bazy jako kibic należy pobrać i wypełnić odpowiednie oświadczenie z naszej strony. Oświadczenie dostępne jest TUTAJ oraz w dziale INFO na stronie głównej, w kategorii "Upoważnienia".
Wypełnione oświadczenie, wraz z dowodem tożsamości, należy okazać podczas wjazdu na teren lotniska.
Szczegółowe informację znajdują się w regulaminie.

NOWOŚĆ! ŁĄCZENIE W PARY I KATEGORIA PAR

Tak jak podczas ostatniego biegu w Rzeszowie, tak i podczas najbliższego biegu w Mińsku Mazowieckim, prowadzona będzie kategoria par. Podczas zapisów możecie połączyć się z innym uczestnikiem w parę, a wasz czas na mecie będzie zsumowany i sklasyfikowany.

Jest to ciekawa okazja do wspólnego biegu z drugą połówką, najlepszym przyjacielem, kolegą/koleżanką z pracy (a może nawet z szefem!), rodzeństwem, rodzicem. Albo z najszybszym zawodnikiem Waszego klubu, aby wykręcić najlepszy czas i zdobyć pierwsze miejsce w kategorii.
Gorąco zapraszamy!

Proces łączenia się w pary jest bardzo intuicyjny, ale jakbyście mieli jakieś problemy, to instrukcję krok po kroku można znaleźć tutaj.


PAKIETY STARTOWE I KOSZULKI

Przygotowaliśmy dla Was 700 pakietów startowych.
Więcej o zawartości pakietów znajdziecie klikając tutaj.

Koszulki, które otrzymacie w pakiecie są w uniwersalnych rozmiarach, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.
Rozmiary koszulek:


Dodatkowe informacje

Opłaty
Numer konta
Regulamin biegu

Pamiętajcie o upewnieniu się, że w formularzu zapisowym podaliście poprawne informacje! Na podstawie tych danych przygotujemy listę osób uprawnionych do wejścia na teren bazy. Podane przez Was dane muszą się zgadzać podczas weryfikacji z przedstawionym dokumentem tożsamości, w przeciwnym razie nie będziecie mogli wziąć udziału w biegu!

Polub nas na FB! Biegniesz? Dołącz do wydarzenia!


BĘDZIE ODLOT!